Akademisyen Destek

Akademisyenler için Uzaktan Yardım

Akademisyenler aşağıdaki destek metotlarından birini kullanarak yardım talep edebilirler. Ancak yardım talep etmeden önce video ve kılavuzlar dikkatlice gözden geçirilmelidir. Soru ve sorunlarınızın bir çoğuna burada cevap bulabileceksiniz. Destek ekibi olarak tüm personelimize yardımcı olmak istiyoruz. Her telefona cevap vermek istiyoruz. Fakat takdir edersiniz ki Sivas Cumhuriyet Üniversitesi büyük bir kuruluştur ve personel eksikliğinin yanı sıra pandemi koşullarında kısmi çalışma sebebiyle tüm telefonlara anlık cevaplamada sorunlar yaşayabiliyoruz.Destek Metotları

  • E-Posta ile Destek: Tüm sorularınızı uzaktanegitim@cumhuriyet.edu.tr adresine iletebilirsiniz. 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

  • Telefonla Destek: https://ekampus.cumhuriyet.edu.tr adresinde yayınlanan LMS ve https://esinav.cumhuriyet.edu.tr adresinde yayınlanan Online Sınav Sistemi için Entegre Yönetim Birimini (0.346.2191010 dahili 3535), Microsoft Teams ve E-Posta sistemlerindeki sorunlarınız için Bilgi İşlem Daire Başkanlığını (0.346.2191010 dahili 1891) arayarak doğrudan destek alabilirsiniz.

  • TeamViewer ile Destek: Teamviewer programı aracılığıyla destek ekibi bilgisayarınıza bağlanır ve uzaktan destek verir. TeamViewer desteği için öncelikle programın yüklü olması gerekmektedir. Teamviewer programını indirmek için TeamViewer İNDİR bu linki ziyaret ediniz.