Akademisyen Destek

Akademisyenler için Uzaktan Yardım

Akademisyenler aşağıdaki destek metotlarından birini kullanarak yardım talep edebilirler. Ancak yardım talep etmeden önce video ve kılavuzlar dikkatlice gözden geçirilmelidir. Soru ve sorunlarınızın bir çoğuna burada cevap bulabileceksiniz. Destek ekibi olarak tüm personelimize yardımcı olmak istiyoruz. Her telefona cevap vermek istiyoruz. Fakat takdir edersiniz ki Sivas Cumhuriyet Üniversitesi büyük bir kuruluştur ve personel eksikliğinin yanı sıra pandemi koşullarında kısmi çalışma sebebiyle tüm telefonlara anlık cevaplamada sorunlar yaşayabiliyoruz.Destek Metotları

  • E-Posta ile Destek: Tüm sorularınızı entegre@cumhuriyet.edu.tr ve uzaktanegitim@cumhuriyet.edu.tr adresine iletebilirsiniz. 24 saat içerisinde cevaplanacaktır.

  • Telefonla Destek: https://ekampus.cumhuriyet.edu.tr adresinde yayınlanan LMS, Online Sınav, Ödev konularında Entegre Yönetim Birimini (0.346.4873535), Microsoft Teams ve E-Posta sistemlerindeki sorunlarınız için Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Çağrı Merkezini (0.346.4873050-51-52-53-54) arayarak doğrudan destek alabilirsiniz.

  • TeamViewer ile Destek: Teamviewer programı aracılığıyla destek ekibi bilgisayarınıza bağlanır ve uzaktan destek verir. TeamViewer desteği için öncelikle programın yüklü olması gerekmektedir. Teamviewer programını indirmek için TeamViewer İNDİR bu linki ziyaret ediniz.